Hakkımızda

Sterivision, 2022 yılında sterilizasyon sarf malzemeleri üretimi için kurulmuş ve aynı yıl üretime başlamıştır. Yeni kurulmuş olmasına rağmen, pazarlama, iharacat ve üretim konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahip bir ekip tarafından yönetilmektedir. Bu deneyim sayesinde, sterilizasyon sarf malzemeleri sektöründe müşterilerinin ihtiyaçlarını ve taleplerini en yakından bilmekte ve bu talepler doğrultusunda ürünlerini üretmekte ve geliştirmektedir.

 

Sterilizasyon departmanlarında yaşanan sıkıntıları yakından bilen pazarlama ve ar-ge ekibi, üretim konusunda oldukça tecrübeli ekiple koordineli olarak hareket etmektedir. Bu sayede, son kullanıcıya ihtiyacına uygun ve etkili bir şekilde sterilizasyon işlemini gerçekleştirme imkanı sunuyoruz.

 

Firmamızın hedefi, müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla, sterilizasyon sarf malzemeleri sektöründe lider bir konumda yer almaktır. Bu doğrultuda, yüksek kaliteli ürünlerimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla müşterilerimizin güvenini kazanmak için çalışmaktayız.

BF MEDİKAL SANAYİ İTHALAT İHRACAT TİCARET LTD.ŞTİ.

Feridun Çelik Mah. 1743. Sok. No:6/B Altındağ Ankara/TURKEY 06360